תכשיט יהלום איכותי במחיר מציאותי

אומרים שיהלומים הם לנצח, יכול להיות שאומרים זאת מכיוון שהיהלום הוא הוא החומר הקשיח ביותר עלי אדמות, אבל אנחנו חושבים שהסיבה היא אחרת. יהלומים נקשרו למוסד הנישואין ולמוסד המשפחה ובכך הם קיבלו את הערך האמתי שלהם, הנצחיות שבהם מתבטאת בנצחיות של הסיפור האנושי, כאשר 2 אנשים זרים הופכים למשפחה. בין אם אתם מתחברים לרעיון הזה או לא, מה שניתן לומר ללא צל של ספק, זה שיהלומים הם נצחיים אצלנו במשפחה, D&O Jewellery, הינו עסק  ליהלומים ותכשיטים משפחתית, אנו פעילים בענף היהלומים למעלה משלושים שנה. ולאחר שלושים שנה, בהם נשמנו וחיינו יהלומים, אנחנו גאים לומר שעובדים כבר שלושה דורות של יהלומנים ותכשיטנים. אנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מהמשפחה שלנו.

 

D&O Jewellery  גאה להציג בפניכם קולקציית תכשיטי זהב ויהלומים, בעלת רמת גימור גבוהה ואיכותית. אצלנו תמצאו את מגוון רחב של יהלומים ותכשיטים.

מה במלאי?

אנחנו אוהבים להגשים חלומות, יש אנשים בעלי חלומות כלליים ודד ליין מיידי, לצורך כך יש לנו במלאי מבחר גדול של תכשיטים בעיצובים ייחודיים הן קלסיים והן מודרניים. אתם תמצאו אצלנו טבעות אירוסין, טבעות נישואין, שרשראות יהלומים, תליונים, צמידי יהלומים, עגילי יהלומים ועוד.

אתם רואים בעיני רוחכם את העיצוב המושלם?! תנו לנו להגשים את החזון!

אם בעיצוב אישי חשק לבבכם, בואו אלינו עם החזון ואנחנו כבר נהפוך אותו למציאות, יש לנו את היכולת לספק כל תכשיט זהב ויהלומים בהתאם לדרישות הלקוח.

בואו למפגש יעוץ חינם! 

אנחנו בD&O Jewellery  מבינים שקניית יהלום היא חוויה מלחיצה – מדובר בהוצאה יחסית גבוה ובעלת משמעויות הן כלכליות והן רגשיות (אחרי הכול, טבעת אירוסין אמורה להחזיק מעמד חיים שלמים). לכן חווית הקנייה שלנו כוללת ייעוץ פרטני ע"י יהלומנים שעברו הכשרה בתחום הגמולוגיה בארץ ובחו"ל, וכך אצלנו כל לקוח נהנה מניסיון מצטבר של למעלה מ30 שנה.

קצת על המחירים הנוחים שלנו!

 אנו יושבים בבורסת היהלומים הישראלית ברמת גן, לצד כלל הסוחרים ביהלומים במדינת ישראל, כך שאנו נגישים לכל סוגי היהלומים והתנודות בשוק היהלומים על בסיס יומי.

כיוון שאנו עובדים במספר שווקים בארץ ובעולם, ביכולתנו לספק עבורכם כל תכשיט שתרצו במחירים תחרותיים.

את העסק מנהל דניאל אליבא.

דניאל הינו דור שלישי בענף היהלומים: סבו החל לעבוד בענף היהלומים בשנות הארבעים. עם עלייתו לארץ החל סבו כלוטש יהלומים, ובמהרה השתלב בתחום היצרני, והיה מראשוני יצרני היהלומים במדינת ישראל.

אביו של דניאל נכנס לענף היהלומים בסוף שנות ה70, והתמקצע בסחר ביהלומים מלוטשים.

עם שחרורו מצה"ל, דניאל החליט להצטרף לחברה המשפחתית. אהבתו לעבודה עם לקוחות, ומשיכתו לתכשיטים גרמה לו להתמקצע בתחום תכשיטי היהלומים.

דניאל עבר הכשרה הן בבורסת היהלומים הישראלית ברמת גן, לצד בורסת היהלומים של מומביי אשר בהודו, וגם בשוק הזהב של איסטנבול. ההכשרה כללה ידע מעמיק הן בתורת היהלומים (גמולוגיה) והן בענף התכשיטים.

כדי להעמיק את הידע, פנה דניאל לשנקר- בית הספר לעיצוב, לקורס שהכשיר אותו לעצב תכשיטים.

הכשרה מעמיקה זו, היא שמאפשרת לדניאל למצוא לכל לקוח באופן אישי את היהלום המותאם עבורו בצורה המיטבית.

משרדינו ממוקם בבניין יהלום בבורסת היהלומים ברמת גן, רחוב תובל 21. אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם.

יהלומים
Record not found