טבעת טניס יהלומים

רוצים לקנות טבעת מיוחדת להצעת נישואין בלתי נשכחת? טבעת טניס היא התשובה שלכם. הטבעת המסורתית אכן משובת יהלום יחיד, אבל אם אתם רוצים לצאת מחוץ לקופסה ולהשקיע בטבעת יפיפייה וייחודית, טבעת טניס משובצת יהלומים תוסיף להצעת הנישואין שלכם פן מנצנץ במיוחד.

שמה של טבעת הטניס נובע משמו של צמיד הטניס, שניהם משובצים יהלומים מנצנצים לכל אורכם. יש הסבורים כי צמיד הטניס קיבל את שמו בזכות שחקנית הטניס המפורסמת לשעבר, כריס אוורט, אשר הקפידה לענות צמיד יהלומים באופן קבוע גם בזמן ששיחקה טניס, אפילו הייתה פעם שעצרה באמצע משחק כדי להרים את הצמיד שנפל.

הצמיד צבר פופולאריות וכך גם הטבעת – מי לא תאהב טבעת מכוסה יהלומים יקרים? למרות המחיר וכמות היהלומים הרבה, הטבעת נראית אלגנטית ועדינה. היא מתאימה לכל אירוע ויכולה לשבת לה על האצבע מרגע הצעת הנישואין ואילך. כמובן, ניתן לרכוש את הטבעת כמתנת יום נישואים, יום הולדת או כהפתעה ללא סיבה מיוחדת, אבל הרעיון להציע איתה נישואין הוא פשוט נהדר.

יהלומים מובחרים בשילוב עם זהב צהוב, לבן או אדום יכולים להרכיב יחד טבעת טניס. יהלומים מנצנצים ולבנים לרוב מרכיבים את טבעת הטניס הקלאסית, אך כמובן שאפשר ואף מומלץ לבחור ביהלומים צבעוניים. כמה יפה תהיה טבעת טניס זהובה משובצת יהלומים בצבע שחור בוהק ועמוק? או טבעת טניס מזהב לבן ועדין? האפשרויות אין סופיות וכל אחת נהדרת ויפה יותר מהשנייה.

טבעת הטניס אצלנו באתר מכילה כלא פחות מ- 18 יהלומים לבנים במשקל כולל של 3.35 גרם. הטבעת באתר עשויה זהב לבן, אך ניתן להזמין גם בזהב צהוב או אדום ללא תוספת תשלום.

להחלפת היהלומים יש צורך ליצור איתנו קשר ולהזמין טבעת ייחודית בהזמנה אישית. נשמח לשמוע על טבעת החלומות שלכם ועוד יותר נשמח להפוך אותה למציאות. ניתן ליצור איתנו קשר באתר, בפייסבוק, באינסטגרם ובטלפון 054-3455828 או 03-7512444.

לא יודעים את מידת הטבעת? לחצו כאן וקבלו את המדריך למציאת מידת הטבעת במיוחד עבורכם, בעזרתו תלמדו כיצד קובעים את מידת הטבעת ולפי אילו פרמטרים.

טבעת יהלומים, טבעות יהלומים מעוצבות