10 טיפים לבחירת טבעת אירוסין

10 טיפים לבחירת טבעת אירוסין מושלמת!
💍מזל טוב! הגעת לשלב שבו אתה חש בשל להציע נישואין. ואנחנו נשמח להיות חלק מחווית הקניה שלך ולעזור לך עם בחירת טבעת אירוסין שאתה מעניק לאהובתך (ובתקווה כלתך לעתיד
מספר טיפים אשר יסייעו לך לבחור את טבעת האירוסין המתאימה ביותר לבת זוגך:
1. עיצוב- אם היא טיפוס קלאסי/ מסורתי הכיוון הוא טבעת אירוסין בעיצוב סוליטייר (טבעת זהב המשובצת יהלום אחד מרכזי, עדין וקלאסי). אם היא אוהבת יותר נוצץ הוסף מספר אבנים צדדיות לצד האבן המרכזית/ עיצוב אישי/ אבן מרכזית עם נוכחות.
2. זהב- קיים זהב לבן, זהב צהוב וזהב אדום- בדוק בתכשיטים אחרים שלה למה היא יותר מתחברת. 
3. צבע היהלום- צבעי היהלום מD ועד Z, כאשר האות D תסמל את היהלום הצלול ביותר שצבעו כמו מים, וZ את היהלום העכור ביותר והוא ייצבע בצהוב. (אם תקציבך מוגבל בחרו ביהלום בצבע H, היהלום עדיין ייראה לבן כשמסתכלים על התכשיט, והמחיר יורד משמעותית.) למאמר המלא לחצו כאן 👈 מהו צבע יהלום?
4. ניקיון היהלום- ליהלום דרגות ניקיון שונות כפי שמפורט במדריך שלנו. אנו ממליצים על דרגת ניקיון VS. אם תקציבכם מוגבל בחרו ביהלום בדרגת ניקיון SI (העין שלנו לא מסוגלת לזהות את הפגמים ביהלום והמחיר יורד משמעותית.)
5. איכות הליטוש- איכות הליטוש (CUT) תשפיע על כמה היהלום ינצנץ ויחזיר ברק. איכות ליטוש טובה מבטיחה יהלום יפה יותר. אל תתפשרו על העבודה של היהלום, ודרשו יהלום בדרגת VERY GOOD ולא פחות בעבודת הליטוש.
6. גודל היהלום- משקל היהלום מכונה קארט, חמישית גרם. מתחת ל1 קארט משקל היהלום מכונה נקודות, לדוגמא- יהלום של חצי קארט מוכנה 50 נקודות. הבדל של נקודה עשויה לשנות משמעותית באלפי שקלים מכיוון שיהלומים מתומחרים לפי גדלים. ההבדל מופיע עם שינוי הקידומת של משקל היהלום. לדוגמא: ליהלום במשקל 49 נקודות יש מחיר שונה משמעותית מיהלום של 40 נקודות. 
7. תעודה ליהלום/ הערכת שווי - דרשו תעודה ליהלום ממכון אמין ומוסמך ׁ(המלצתנו GIA). יהלום בעל תעודה הוא יהלום שקיבל תעודת אבחנה ממכון גמולוגי מוסמך, אשר מציין על גבי התעודה מהם המאפיינים הייחודיים של היהלום ומאשר את האבחנה של היהלומן עם פרטי היהלום. (מעיין תעודת זהות של היהלום) למאמר המלא לחצו כאן 👈 מדוע יהלום זקוק לתעודה?
8. פלורוסנטיות- פלורוסנטיות עשויה ליצור אבן במראה עכור. אם תקציבכם מוגבל, בחרו באבן בעלת פלורוסנט בדרגת FAINT.
9. צורת היהלום- אבנים בצורה של מלבן/ משולש ועוד זולות יותר מאבנים עגולות. 
fancey shape diamonds 10. אשלייה של גודל- אם תקציבך מוגבל, תמיד ניתן לשבץ 4 אבנים קטנות יותר זו לצד זו, כדי ליצור אשלייה של אבן אחת מרכזית גדולה.