משלוחים חינם לכל הארץ

אודות D&O JEWELLERY

D&O Jewellery הוא עסק משפחתי ליהלומים ותכשיטים.

אנחנו פעילים בענף היהלומים, חיים ונושמים אותם למעלה משלושים שנה. אנחנו גאים בזה שהעמדנו שלושה דורות של יהלומנים ותכשיטנים. ואנחנו מזמינים אתכם להיות חלק מהמשפחה שלנו.
D&O Jewellery גאה להציג בפניכם קולקציית תכשיטי זהב ויהלומים מגוונת בעלת רמת גימור גבוהה ואיכותית, בנוסף כמובן ליהלומים לא משובצים.

D&O JEWELLERY תכשיט יהלום איכותי במחיר מציאותי

אנחנו יושבים בבורסת היהלומים הישראלית ברמת גן, לצד כלל הסוחרים ביהלומים במדינת ישראל. אנחנו נגישים לכל סוגי היהלומים והתנודות בשוק היהלומים, על בסיס יומי.

כיוון שאנחנו עובדים במספר שווקים בארץ ובעולם, ביכולתנו לספק עבורכם כל תכשיט שתרצו במחירים תחרותיים.

אומרים שיהלומים הם לנצח. יכול להיות שאומרים זאת כי יהלום הוא החומר הקשיח ביותר עלי אדמות. אנחנו, חושבים שהסיבה היא אחרת: יהלומים נקשרו למוסד הנישואין ולמוסד המשפחה ובכך הם קיבלו את הערך האמתי שלהם. הנצחיות שבהם מתבטאת בנצחיות של הסיפור האנושי שמתחדש בכל פעם ששני אנשים זרים זה לזה נפגשים, ומחליטים להקים משפחה.

את העסק מנהל דניאל אליבא

דניאל הוא דור שלישי בענף היהלומים: סבו החל לעבוד בענף היהלומים בשנות הארבעים. עם עלייתו ארצה, החל הסבא את דרכו בתחום כלוטש יהלומים, במהרה השתלב בתחום היצרני, והיה מראשוני יצרני היהלומים במדינת ישראל.

אביו של דניאל נכנס לענף היהלומים בסוף שנות ה70, והתמקצע בסחר ביהלומים מלוטשים.

עם שחרורו מצה”ל, החליט דניאל להצטרף לחברה המשפחתית. אהבתו לעבודה עם לקוחות ומשיכתו לתכשיטים, הביאו אותו להתמקצע בתחום תכשיטי היהלומים.

דניאל עבר הכשרות בבורסת היהלומים הישראלית ברמת גן, בבורסת היהלומים של מומביי בהודו, וגם בשוק הזהב של איסטנבול. כתוצאה מההכשרות המקיפות האלה יש לדניאל ידע נרחב גם בתורת היהלומים (גמולוגיה) וגם בענף התכשיטים.

כדי להעמיק את הידע, פנה דניאל לשנקר- בית הספר לעיצוב, לקורס שהכשיר אותו לעצב תכשיטים.

כל ההכשרות האלה וגם הניסיון, הם מה שמאפשר לדניאל למצוא לכל לקוח את היהלום המותאם עבורו בצורה המיטבית , ובאופן אישי.

מה במלאי?

אנחנו אוהבים להגשים חלומות. יש אנשים בעלי חלומות כלליים ודד ליין מיידי. עבור אנשים כאלה יש לנו במלאי מבחר גדול של תכשיטים בעיצובים ייחודיים, קלסיים ומודרניים. אתם תמצאו אצלנו טבעות אירוסין, טבעות נישואין, שרשראות יהלומים, תליונים, צמידי יהלומים, עגילי יהלומים ועוד.

אתם רואים בעיני רוחכם את העיצוב המושלם?! תנו לנו להגשים את החזון! 

בואו למפגש יעוץ חינם

אנחנו בD&O Jewellery מבינים שקניית יהלום היא חוויה מלחיצה – מדובר בהוצאה יחסית גבוהה, בעלת משמעויות כלכליות ורגשיות (אחרי הכול, טבעת אירוסין אמורה להחזיק מעמד חיים שלמים). לכן חווית הקנייה שלנו כוללת ייעוץ פרטני ע”י יהלומנים שעברו הכשרה בתחום הגמולוגיה בארץ ובחו”ל. כל לקוח שלנו נהנה מניסיון מצטבר של למעלה מ 30 שנה.

משרדנו ממוקם בבניין יהלום בבורסת היהלומים ברמת גן, רחוב תובל 21. אתם מוזמנים להגיע ולהתרשם.